Publikované užívateľom TAElektro Dňa 28.jún.2014

Tento odpudzovač krtkov a hrabošov určite poteší každého, kto má na svojom pozemku problém s kopčekmi hliny a neustálym vyvrtávaním dier týmito tvormi. Solárny odpudzovač je plne autonómny, pracuje na princípe vytvárania vibrácii, ktoré sa pri jeho zasunutí do pôdy ďalej šíria. Je účinný až do plochy 650 metrov štvorcových, pričom každých 40 sekúnd vydáva vibrácie 2 sekundy. Je napájaný zo zabudovaného akumulátora, ktorý je dobíjaný solárnym panelom 0,2 W o rozmeroch 9×7 cm. Celkové rozmery sú 340x160x160mm. Ak ho chcete vidieť, radi vás privítame na predajni TA Elektro, Orlia 11 v Košiciach, 5 minút pešo od Auparku a 10 minút pešo z vlakovej a autobusovej stanice. POZOR! Na parkovisku pri predajni je prvá polhodina státia zdarma!

MR12S

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro