Publikované užívateľom TAElektro Dňa 22.december.2019

Španielsky výrobca ozvučovacej techniky Fonestar ponúka zaujímavú radu reprosústav pod označením ELIPSE. Sú to dvojpásmové reprosústavy pre 100V rozvody, ktoré súčasne umožňujú aj nízkoimpedančné pripojenie 8 Ohmov. V ozvučnici z ABS plastu (IP-56) je osadený 8″ hlbokotónový reproduktor a 1″ vysokotónový reproduktor, pričom oba reproduktory sú kryté hliníkovou lakovanou mriežkou. Pomocou otočného držiaku, ktorý je súčasťou balenia, je možné reprosústavu upevniť na stenu s možnosťou natočenia 180 stupňov horizontálne a 60 stupňov vertikálne. Reprosústavy sa vyrábajú v bielom a čiernom prevedení. Citlivosť reprosústav ELIPSE-8T je 90dB, frekvenčný rozsah 30-20000Hz, rozmery 244x378x240mm. Hmotnosť reprosústavy je 5kg. Radi vám ich predvedieme u nás na predajni TA ELEKTRO, Orlia 11, v Košiciach, 10 minút pešo z autobusovej a vlakovej stanice smerom do centra a 5 minút pešo z Auparku.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro