Publikované užívateľom TAElektro Dňa 6.apríl.2020

Ak chcete zlepšiť zvukovú vizáž vašej kaviarne, reštaurácie, baru, kancelárie, predajne, alebo aj izby vo svojom dome, potom môže byť pre vás celkom zaujímavá ponuka reprosústav BS32BT. Je to dvojpásmová reprosústava pre 100V rozvody s možnosťou nízkoimpedančného zapojenia 8 ohmov. Má moderný dizajn, je zhotovená z ABS plastu bielej alebo čiernej farby. Reprosústava pozostáva zo 4″ hlbokotónového a 1″ vysokotónového reproduktora. Pomocou kĺbového nastaviteľného držiaka na spodnej strane ozvučnice je ju možné veľmi jednoducho uchytiť na stenu. Na zadnej strane ozvučnice je prepínač, pomocou ktorého si viete zvoliť výkon 2/4/8/16W/100V, alebo 35W/8 ohm. Pri frekvenčnom rozsahu 100-20000Hz a citlivosti 89db je je zvuk dostatočne čitateľný aj pri nižších nevtieravých hlasitostiach. Vďaka peknému dizajnu zapadnú do akejkoľvek prevádzky, či domácnosti. Radi vám ich predvedieme u nás na predajni TA ELEKTRO, Orlia 11, v Košiciach, 10 minút pešo z vlakovej aj autobusovej stanice smerom do centra a 5 minút pešo z Auparku.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro