Publikované užívateľom TAElektro Dňa 29.apríl.2019

Je načase doplniť dielňu. Určite máte vo svojej dielni dosluhujúce prístroje rôzneho charakteru od napájacích zdrojov cez meracie prístroje až po rôzne druhy rôzneho ručného náradia. Radi by sme vám pomohli pri výbere ich náhrad . Preto sme do našej ponuky zaradili napríklad nové typy laboratórnych zdrojov GETI a nové typy meracích prístrojov UNI-T. Zo zdrojov GETI vás určite zaujmú GLPS 3003, 3005, 3010 s digitálnymi meracími prístrojmi a rozsahmi 0-15V, 0-30V, 2x30V+5V/3A v prípade GLPS3005E. Prúdové rozsahy sa pohybujú od 0-2A, 0-3A, cez 0-10A do 0-20A. Celá táto rada je vo vynikajúcich cenách. Precízne nastavenie napätia súčasne s presne nastavovaným obmedzovaním prúdu je samozrejmosťou. Pre tých, ktorí by si radi kúpili aj nový multimeter, sme doplnili ponuku o nové prístroje UNI-T , napríklad typy UT125, či UT195. Skrátka neprídu ani zákazníci, vyžadujúci meranie rýchlosti vetra, či intenzity osvetlenia, prípadne správnosti zapojenia sieťových zásuviek 230V. Máme v ponuke aj anemometre, luxmetre, hlukomery, či testery siete. Radi vám to všetko ukážeme a predvedieme u nás na predajni TA ELEKTRO, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo z autobusovej a vlakovej stanice smerom do centra mesta a 5 minút pešo z Auparku.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro