Publikované užívateľom TAElektro Dňa 26.december.2019

Americký výrobca AVANTE AUDIO z Los Angeles cez svojho európskeho distribútora, ktorým je AMERICANDJ v Holandsku, dodal na trh veľmi zaujímavý malý prenosný ozvučovací systém AS8. Ten pozostáva z malého výkonného subwoofera 250W RMS/800W PEAK o hmotnosti 13kg a rozmeroch 350x430x13mm, ktorý súčasne tvorí podstavec pre stojan a pasívny FULL-RANGE box, v ktorom sa o šírenie zvuku v rozsahu 180-20000Hz stará šesť 2,75″ neodýmiových driverov. Táto časť má spolu hmotnosť 5kg a je veľmi ľahko prenášateľná v bagu, ktorý je súčasťou balenia. Na zadnom paneli subwoofera sa nachádza 4- vstupový mix s linkovým výstupom a univerzálnymi Mic/Line vstupmi, ktoré majú dvojpásmové korekcie. Systém má zabudované BLUETOOTH pripojenie. Vďaka malým kompaktným rozmerom a slušnému výkonu je tento systém vhodný pre mobilné použitie na rôzne eventy, malé koncerty, promo akcie, jeho prenos bez akýchkoľvek problémov zvládnu aj dámy. Veľkou výhodou je jeho rýchle rozloženie a zapojenie – trvá iba necelú minútu! Tento systém nájde svoje uplatnenie aj v rôznych menších prevádzkach – baroch, kluboch, kaviarňach či pizzériach, alebo v školách a firmách – skrátka všade tam, kde chcete mať dobrý zvuk pre ozvučenie napríklad malého koncertu, alebo hovoreného slova, či videoprezentácie. Cena jednej zostavy je momentálne 499,-€ vrátane DPH. Radi vám túto zostavu predvedieme u nás v predajni TA ELEKTRO, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo z vlakovej aj autobusovej stanice smerom do centra mesta a 5 minút pešo z Auparku.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro