Publikované užívateľom TAElektro Dňa 29.jún.2018

Tento bzučiak bude určite zaujímať tých, ktorí chcú zvýšiť bezpečnosť svoju a aj iných, napríklad pri cúvaní so svojim autom, ako doplnok na kontrolu nezatvorených dverí na prevádzke, či v domácnosti a podobne. Bzučiak plní dve funkcie, jeho pripojenie je možné pomocou troch vodičov. Pri zapojení dvoch z nich trvalo bzučí, pri prepojení na tretí z vodičov prerušovane pípa. Pri jeho montáži do zadnej časti auta takto viete upozorniť chodcov, aby boli ostražitejší. Bzučiak má označenie PEB-2618S a je napájaný priamo z 12V napájania. Má priemer 28 mm a výšku 24 mm, pričom prichytiť ho viete na dve skrutky pomocou spodnej plastovej príruby. Ak ho chcete vyskúšať, radi vám ho predvedieme u nás na predajni TA ELEKTRO, Orlia 11 v Košiciach, 5 minút pešo z Auparku a 10 minút pešo z vlakovej aj autobusovej stanice smerom do centra.

PEB-2618S

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro