Publikované užívateľom TAElektro Dňa 28.október.2019

Je načase poskytnúť našim zákazníkom aj zopár zaujímavých noviniek, ktoré naozaj pomáhajú zjednodušiť život (aspoň v oblasti audio celkom isto). Na našej predajni sme začali ponúkať zaujímavý malý Bluetooth audio receiver (prijímač) od španielskeho výrobcu Fonestar pod označením BRX-3033, ktorý obsahuje Li-pol batériu 3,7V/120mAh, pomocou ktorej dokáže prijímať Bluetooth signál až po dobu 7 hodín a až do vzdialenosti 10m od zdroja signálu (mobilného telefónu, resp. počítača). Cez konektor jack 3,5mm, prípadne spojku ho viete pripojiť do akéhokoľvek vášho audio zariadenia. Ďalším zariadením je Bluetooth audio transmitter BTX-3011 (vysielač) . Umožní vám napríklad počúvať zvuk z vášho televízora cez Bluetooth slúchadlá. Vysielač zasuniete na televízore do USB konektora a pomocou káblika s konektorom jack 3,5mm ho zapojíte do slúchadlového výstupu televízora. Dosah vysielača je do 10m. Pre tých, ktorí používajú slúchadlá s drôtovým pripojením máme v ponuke slúchadlový zosilňovač FDA-1A. Pomocou CINCH konektorov, alebo jack konektora 3,5mm pripojíte na vstup zosilňovača signál na výstupe s konektormi jack 3,5mm, alebo jack 6,3mm si viete pomocou potenciometra jednoducho nastaviť vami požadovanú hlasitosť. K predzosilňovaču sa štandardne dodáva aj napájací adaptér 5V, 500mA, alebo ho viete napájať z televízora cez kábel USB/micro USB. Radi vám tieto komponenty ukážeme u nás na predajni TA ELEKTRO, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo z autobusovej aj železničnej stanice smerom do centra mesta a 5 minút pešo z Auparku.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro