Publikované užívateľom TAElektro Dňa 22.december.2019

Pre všetkých fanúšikov vinylov a analógu sme zaradili do predaja gramofóny od výrobcu MADISON MAD-RT500 v čiernom lesklom laku, alebo so svetlou drevenou dýhou. Gramofóny majú remienkový pohon, prenosku AudioTechnica, zabudovaný RIAA predzosilňovač s prepínačom výstupnej úrovne signálu Phono/Line. Má taktiež výstupný konektor USB-B a dodáva sa aj so softvérom Audacity, ktorý vám umožní nahrávať nahrávky z gramofónových platní na otáčkach 33/45 rpm do vášho počítača. Gramofón má elegantný audiofilský design. Jeho napájanie je vyriešené pomocou externého adaptéra 12V DC/500mA. Prístroj v dobrej cene (199,-€ vrátane DPH) určite poteší každého priaznivca gramoplatní. Radi vám tento gramofón ukážeme na predajni TA ELEKTRO, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo z vlakovej aj autobusovej stanice smerom do centra a 5 minút pešo z Auparku. Tento gramofón je vďaka zabudovanému predzosilňovaču možné pripojiť do akejkoľvek bežnej HiFi zostavy, ktorá má zabudovaný AUX vstup.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro