Publikované užívateľom TAElektro Dňa 28.jún.2014

Vykurovacia sezóna v rodinných domoch občas dokáže vyvolať vrásky na tvári, najmä ak je v oblasti vášho bydliska nestabilná a nespoľahlivá sieť. Kotol na plyn, alebo na tuhé palivo síce funguje, ale v prípade výpadku siete zastane obehové čerpadlo. Dom je takto odrezaný aj na niekoľko hodín od vykurovania. Ak sa toto deje aj u Vás doma, spoľahlivým riešením problému je použitie záložného zdroja INTEX s výkonom 400W, alebo 600W so sínusovým výstupom. Oba zdroje je možné pripojiť k akumulátorom 12V, pričom na výstupe sa objaví napätie 230VA +-10V AC. Samozrejmé je, že výdrž napájania zo zdroja závisí od veľkosti kapacity použitých akumulátorov, a tiež od potrebného výkonu obehového čerpadla. Každopádne tento zdroj zabráni zastaveniu obehu vody vo vašom vykurovacom systéme počas doby výpadku. Takýto zdroj nájde uplatnenie v domácnostiach a prevádzkach na zálohovanie počítačových systémov, systémov núdzového osvetlenia a podobne. Ak máte záujem obzrieť si ho, radi Vám ho ukážeme na predajni TA elektro, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo zo železničnej a autobusovej stanice a 5 minút pešo od Auparku.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro