Publikované užívateľom TAElektro Dňa 14.marec.2014

V snahe ponúknuť Vám to najlepšie a hlavne ponúknuť možnosť vybrať si z toho najlepšieho práve taký mikrofón, ktorý „sedí“ na Váš hlas, sme sa rozhodli poskytnúť Vám možnosť vybrať si niektorý z ponúkaných typov naživo odskúšaním. K dispozícii na predajni máme štúdiové reprosústavy KRK Rokit 6G2 v kombinácii s mixážnym pultom YAMAHA MGC16FX, čo vám umožňuje vybrať si mikrofón, ktorý sa presne hodí na Váš hlas jeho odskúšaním. K dispozícii na predajni je viac než 30 typov mikrofónov značiek SHURE, AKG, RODE, BEYERDYNAMIC, JTS,  a tiež lacných mikrofónov AZUSA . Stačí prísť a vybrať si, avšak termín odskúšania v čase od 18:00 hod. do 19:00 hod je nutné si dohodnúť minimálne deň predom. Radi Vás privítame u nás na predajni TA Elektro, Orlia 11 v Košiciach.

Mikrofony...

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro