Publikované užívateľom TAElektro Dňa 5.marec.2014

Tento článok úzko súvisí s článkom o reproduktoroch vhodných na použitie pri riešení ozvučenia toaliet, kúpelní, kuchýň, a pod. U nás na predajni TA Elektro by sme Vám radi ponúkli malý ozvučovací modul WA215BT . Tento modul pri svojich malých rozmeroch toho dokáže veľmi veľa. Obsahuje zosilňovač v triede D o výkone 2x15W do impedancie 4 ohmy, FM rádio, bluetooth, a USB pripojenie. Dodáva sa aj s montážnou krabičkou do steny. Súčasťou tohto prístroja je aj diaľkové ovládanie. Výkon zosilňovača je viac než postačujúci. Povrch WA215BT je ľahko umývateľný, na modro podsvietený displej dobre čitateľný. Tento prístroj nájde opodstatnenie všade tam, kde nechcete riešiť dlhé rozvody z centrálnych ozvučovacích systémov. Jeho zapojenie zvládne aj úplný laik. Ak si ho chcete obzrieť, radi Vám ho ukážeme u nás na predajni TA elektro, Orlia 11 v Košiciach, 1o minút pešo zo železničnej a autobusovej stanice a 5 minút pešo od Auparku.

WA215BT

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro