Publikované užívateľom TAElektro Dňa 28.jún.2014

Elektrický povrch na tejto fólii zabezpečuje špeciálne vytvorená odporová vrstva uhlíka s presne zadefinovanou povrchovou rezistivitou, ktorá je nanesená na polyimidovej fólii. Táto vrstva nepraská a ani sa nedá ľahko zotrieť, alebo poškodiť. Odporová vrstva môže byť nanesená jednostranne, alebo obojstranne. Táto vrstva je taktiež odolná proti ožiareniu i starnutiu, je pružná, chemicky stabilná, výborne vedie teplo, pripomína tak trochu klasický euroobal. Keďže rosah pracovných teplôt tejto fólie je až od -60 do +200 stupňov Celzia, je možné jej využitie v plochých ohrievacích telesách, ohrievacích zariadeniach automobilov, v letectve  a spotrebnej elektronike, na stabilizáciu teploty, v rôznych laboratórnych zariadeniach, na ohrev vo vákuu, na elektrické tienenie, kontakty atď. Hrúbka fólie je iba 50 mikrometrov, povrchová rezistivita od 60 ohmov /centimeter štvorcový vyššie. Povolené zaťaženie je 6W/cm2, pracovné napätie v rozsahu od 3-380V. A perlička na záver : účinnosť premeny elektrickej energie na tepelnú je viac než 99% !  Fólia polyimid je známa aj pod názvom kapton. Ak nás navštívite na predajni TA Elektro, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo zo železničnej a autobusobej stanice a 5 minút pešo od Auparku, radi Vám túto fóliu ukážeme.

Polyimid

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro