Publikované užívateľom TAElektro Dňa 2.január.2014

Okrem vynikajúcej a osvedčenej austrálskej značky RODE sme sa rozhodli ponúknuť vám ďalšie zaujímavé a žiadané produkty značiek SHURE, BEYERDYNAMIC a JTS. Z vynikajúceho portfólia SHURE sú to základné modely SV200 a SV100. Tieto môžete použiť na všetky druhy menej náročných aplikácii hovoreného slova a spevu, pričom cenovo konkurujú aj lacným neznačkovým mikrofónom. Ďalej sú to modely rady PG48 a PG58, ktoré svojou kvalitou a cenou vyhovejú aj náročnejším požiadavkám hudobných skupín. Pre záujemcov o skutočne profesionálny zvuk ponúkame mikrofóny rady SM, legendu, dnes svetový štandard SM58, ktorý je stále najpoužívanejším stage mikrofónom vo svete a ďalšiu legendu – nástrojový SM-57, ktorý je naozaj naj univerzálnejším nástrojovým mikrofónom a BETA58, ktorý ponúka zvýšenú brilantnosť zvuku pri speve aj pri vyšších dynamických úrovniach vokálu. Medzi profesionálmi je známou vecou, že mikrofón si správny spevák vyberá presne na svoj hlas. Je potrebné si ho jednoducho odskúšať. Túto možnosť ponúkame aj u nás na predajni. SHURE Vás nesklame. Ďalšou vynikajúcom značkou vo svete mikrofónov je značka Beyerdynamic. Táto firma sídli od roku 1948 v meste Heilbronn. Od roku 1962 sa firma Beyerdynamic venuje aj vývoju bezdrôtových mikrofónnych systémov. K ďalším produktom tejto značky patria vynikajúce slúchadlá. Táto firma neprodukuje také množstvo mikrofónov ako napríklad Shure, ale jej produkty rozhodne patria do špičky audio priemyslu. U nás na predajni môžete vidieť skvelé vokálové mikrofóny novej modelovej rady TG V70ds, TG V50ds, TG V35ds a TG V30ds. Mikrofón TG V70ds je špičkovým klasickým dynamickým mikrofónom s vysokou detailnosťou a čistotou zvuku. Mikrofón TG V50ds je jednoznačným pódiovým ťahúňom. Pre ozvučenie nástrojov ponúkame kondenzátorový kardioidný mikrofón Beyerdynamic TG I53c. Ak máte záujem vybrať si z našej ponuky kvalitný mikrofón, radi Vám ho ukážeme a predvedieme na našej predajni TA Elektro, Orlia 11 v Košiciach..

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro