Publikované užívateľom TAElektro Dňa 3.január.2014

Ste malá hudobná skupina s obmedzenými možnosťami prevozu? Ste DJ, ktorý pôsobí väčšinou sám? Máte malý klub s nedostatkom priestoru? Potrebujete malú, ale kvalitnú a výkonnú aparatúru na stabilné, ale aj mobilné ozvučovanie? Ste zvukár, ktorý často ozvučuje malé akcie a pracujete väčšinou sám? Máme pre vás riešenie vášho problému s ozvučovacou aparatúrou. Tým riešením je malý lineárny, ale napriek tomu výkonný ozvučovací systém X12. Tento pozostáva z aktívnej subbasovej sekcie o výkone 500W RMS, ktorá sa pripája pomocou kábla do stredovýškovej sekcie. V basovej sekcii je použitý kvalitný 12″ reproduktor a v stredovýškovej sekcii sú použité štyri 4″ stredotónové meniče a štyri 1″ vysokotónové reproduktory. Basová sekcia je zhotovená z MDF dosky s úpravou kvalitným lakom a stredovýšková sekcia je v celohliníkovom prevedení. Basový systém má hmotnosť 20kg a stredovýškový 6kg. K tomu výrobca dodáva aj stojan a kabeláž. Výkon subbasu je 500W RMS a stredovýškovej sekcie 250 RMS. K dispozícii je teda výkon 750W na kanál. Vyžiareným výkonom dokážu tieto sústavy pokryť široký smerový uhol ako v horizontálnej, tak aj vo vertikálnej rovine. Čo je dôležité, nestrácate čas nastavovaním jednotlivých sekcií, keďže je to doslova systém „položíš a hráš“. Na prevoz nenáročný, ľahko a rýchlo zmontovateľný, systém dokáže veľmi rýchlo zložiť jeden človek sám. Je to zároveň ideálny systém pre malé kluby, diskotéky, či kaviarne s nedostatkom priestoru. Ak máte záujem o väčší systém, radi pomôžeme, poradíme a dodáme. Stačí sa zastaviť na predajni TA Elektro, Orlia 11 v Košiciach. Neďaleko z autobusovej a železničnej stanice a 5 minút pešo z Auparku.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro