Publikované užívateľom TAElektro Dňa 2.máj.2013

Zahmlené, či orosené zadné sklo nie je v čase prudších zmien vonkajších teplôt ničím výnimočným. Pokiaľ máte v aute funkčné vyhrievanie zadného okna, bez problémov zahmlenie, alebo orosenie odstránite. Pri preprave nákladov v zadnom batožinovom priestore sa však bežne stáva, že dôjde k poškodeniu niektorých prúžkov vykurovacej mriežky. Naspäť sa zospájkovať nedajú, a tak jediným východiskom pri ich oprave ostáva použitie elektrovodivého lepidla . Presne na tento účel slúži aj dvojzložkové lepidlo , ktoré obsahuje kovové zložky. Dodáva sa v malej cca 2ml nádobke spoločne s drevenými tyčinkami na miešanie a papierovou šablónou s obdĺžnikovým    výrezom uprostred. Po zmiešaní malého množstva lepidla priložíme šablónu na dobre očistené a odmastené miesto s prerušeným spojom a nanesieme lepidlo. Potom odnímeme šablónu a na skle ostane vytvorený náhradný vodivý prúžok. Takto vytvorený spoj je vhodný pre použitie po 24 hodinách, čo je čas potrebný k vy tvrdnutiu lepidla. Pri vašej návšteve u nás v TA Elektro , Orlia 11 v Košiciach Vám ho radi ukážeme a ponúkneme.

EL_lepidlo

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro