Publikované užívateľom TAElektro Dňa 29.máj.2017

Pred nami je turistická sezóna, počas ktorej hlavne nadšenci fotografovania ocenia kvalitné batérie vo svojich prístrojoch. Na našej predajni ponúkame hlavne lítiové batérie GP15LF-2U2 vo veľkosti tužkových batérií. Tieto batérie sú o 40% ľahšie než alkalické články, pričom majú súčasne vyššiu energetickú kapacitu – vydržia viac než 800 zábleskov! Majú vstavanú ochranu proti skratu a je ich možné použiť od -40 až do +60 stupňov Celzia. Sú to jediné batérie, ktoré môžete bez problémov použiť na lyžovačke v Alpách, ale rovnako aj v Egypte pri pyramídach, všade tam, kde by už alkalické články dávno pohoreli. Najväčšími odberateľmi u nás sú práve profesionálni fotografi. Lítiové články sú určené aj pre iné náročné použitia, napríklad v medicínskych tlakomeroch, holteroch na zisťovanie hypertenzie či srdcovej arytmie a podobných prístrojoch. Vhodné je ich použitie aj v profesionálnych meracích prístrojoch či profesionálnych bezdrôtových mikrofónoch. Radi vám ich ponúkneme u nás na predajni TA ELEKTRO, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo smerom do centra z vlakovej aj autobusovej stanice a 5 minút pešo z Auparku.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro