Publikované užívateľom TAElektro Dňa 25.máj.2017

Približne pred piatimi rokmi sme priniesli článok o systéme QTX-QR15 a QR12, ktorý sa u nás veľmi úspešne predáva. Je načase tento článok oživiť a doplniť, keďže výrobca tento systém inovoval a pod označením QX ho predáva aj s funkciami FM rádia a Bluetooth. Ostatné funkcie ostali zachované, pričom za cenu 349€ zákazník obdrží slušnú mobilnú reprosústavu na mítingy, ozvučenia športových a školských podujatí, branných cvičení, súkromných párty, či cirkevných podujatí a obradov. Za uplynulých 5 rokov sme tento systém dodávali predajcom nábytku, kobercov, piva, občianskym združeniam, detskej železnici, na obecné futbalové štadióny, do volejbalovej haly, leteckého múzea, či bojovníkom proti fašizmu, do kaviarní, atď. Týmto len chceme zdôrazniť to, že vďaka dvom bezdrôtovým mikrofónom, napájaniu z akumulátora, vysokej mobilite, slotu na SD kartu a USB, zabudovanému echu, gitarovému vstupu a ďalšiemu mikrofónnemu vstupu je tento systém ideálny ako pre firmy, tak aj na rodinné oslavy. Ak ho chcete vidieť a počuť, radi vám ho ukážeme a predvedieme u nás na predajni TA ELEKTRO, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo z vlakovej a autobusovej stanice a 5 minút pešo z Auparku smerom do centra.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro