Publikované užívateľom TAElektro Dňa 9.február.2017

Tento článok je určený všetkým záujemcom o kúpu lacnejších, napriek tomu však univerzálne použiteľných bezdrôtových mikrofónov. Sme radi, že vám u nás na predajni môžeme ponúknuť dva typy sád talianskeho výrobcu PROEL.  Jedná sa o sady WM202D a WM202M. Pracujú v pásme UHF s pevnou frekvenciou, pričom sú k dispozícii 4 frekvencie: 863.100, 863.900, 864.500 a 864.900Mhz. Sada WM202D obsahuje dva rúčkové (hand) mikrofóny, sada WM202M dva klopové + dva náhlavné mikrofóny. Na prijímači je možné nastavenie hlasitosti oboch mikrofónov, výstup je nesymetrický (jack 6,3mm) – zmiešaný, alebo symetrický (XLR) zmiešaný. Na mikrofónoch sa nachádza prepínač, ktorý v stredovej pozícii aktivuje funkciu „mute“, čiže vypnutie zvuku. Sada s klopovými a náhlavovými mikrofónmi obsahuje 2 ks mikrofónov HWM1 a 2 ks LWM1 s dvoma bodypakmi, na ktorých je taktiež možné aktivovať funkciu „mute“. RF citlivosť je na úrovni =105dB, polačenie rušenia je väčšie, než 70dB, pomer signál/šum je taktiež voči cene prístroja vynikajúci – väčší ako 105dB. Hand mikrofóny sú napájané dvoma tužkovými batériami, ktoré môžu byť aj nabíjateľné (kratšia doba fungovania), lepšie sú však alkalické batérie. Obe sady sú dodávané v praktických plastových kufríkoch. Výhodou – hlavne pre dídžejov, je to, že ak máte na mixážnom pulte iba jeden mikrofónny vstup, takto si ho viete rozdvojiť. Cena za tieto sady je veľmi priaznivá – pohybuje sa na úrovni 150-160EUR za sadu. Ak tieto sady chcete vidieť, radi vám ich ukážeme v predajni TA ELEKTRO, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo z vlakovej aj autobusovej stanice smerom do centra mesta a 5 minút pešo z Auparku. 

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro