Publikované užívateľom TAElektro Dňa 25.apríl.2015

U nás na predajni TA elektro sa vynikajúco osvedčili výrobky svetelnej a zvukovej techniky American DJ a Elation. Radi by sme Vám preto predstavili kvalitný kompaktný osvetľovací set Dotz Tpar System. Systém pozostáva z T-baru so štyrmi reflektormi, osadenými 30W COB LED diódami, nožného ovládača, diaľkového ovládača a stojana. Celý systém sa dodáva vrátane dvoch prepravných púzdier.V T-bare je 15 pred programovaných efektov, ktoré môžete využiť, alebo môžete systém pripojiť na bežný DMX ovládač, pričom je možné zvoliť či bude pracovať v 3,6,7,12, alebo 18-násť kanálovom móde. Pripojenie na DMX je možné pomocou 3PIN XLR konektorov. Súčasťou setu je aj nožný ovládač a diaľkový ovládač, pomocou ktorého je možné zapínať aj ďalšie dva svetelné efekty, ktoré je možné upevniť na t-bar. Váha systému je iba 16kg. Na stojane môžete svetlá vysunúť takmer do výšky štyroch metrov. Veľkou prednosťou reflektorov sú demontovateľné Fresnelove šošovky. Po ich odňatí systém viete použiť ako „wash“ farebné nasvietenie. Či už robíte akciu vonku, alebo vnútri, príkon 133W (celý systém) zvládne aj najslabší generátor, pričom rozložiť a zapojiť ho dokážete za necelých 5 minút. Je to skrátka ideálny set pre všetkých mobilných dídžejov a muzikantov. Ak ho chcete vidieť, radi vám ho ukážeme u nás na predajni TA elektro, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo z vlakovej aj autobusovej stanice a 5 minút pešo z Auparku. Ešte info na záver – cena za set vrátane stojanu je cca 449€. (platí ku dňu 21.4.2015).

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro