Publikované užívateľom TAElektro Dňa 30.máj.2015

Vďaka renesancií gramofónových platní naši zákazníci zháňajú kvalitné gramfofóny s čo najlepšími parametrami a najvýhodnejšou cenou, pričom samozrejme požadujú aj vysokú kvalitu. Pre týchto záujemcov o analógovú hudbu ponúkame gramofón z produkcie japonskej firmy Audio-Technica. Je to profesionálny stereofónny gramofón s priamym pohonom taniera, prepínateľným interným predzosilňovačom RIAA pre magnetodynamickú prenosku a USB výstupom. Gramofón má prepínateľné otáčky v rozmedzí 33/45/78 ot./min, ladenie otáčok v rozsahu +-10%, alebo +-20%, taktiež reverzné prehrávanie a elektronickú brzdu. Výstupné úrovne predzosilňovača sú „PHONO“ – 2,5mV/1kHz a „LINE“ – 150mV/1kHz. Zisk predzosilňovača je 36dB, USB-16bit 44,1kHz, alebo 48 kHz- voliteľné. Gramofón obsahuje tlačidlo ŠTART/STOP so vstupom pre diaľkové ovládanie z fadera mixpultu a výsuvné svietidlo. Gramofón firma dodáva s prenoskou AT95E, USB káblom, cinch káblami a CD so softvérom Audacity, ktorý je kompatibilný s MAC aj PC. Zariadenie váži 10,7kg, čo je naozaj dobrý parameter pre zvládnutie zachytených vibrácií z okolitého hluku a ich dostatočné utlmenie. V cene cca 300€ je tento stroj naozaj viac, než slušným štandardom. Ak ho chcete vidieť, radi Vám ho predvedieme na predajni TA Elektro, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo z vlakovej aj autobusovej stanice, 5 minút pešo z Auparku. POZOR! Na parkovisku vedľa predajne je prvá polhodina parkovania ZADARMO!

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro