Publikované užívateľom TAElektro Dňa 2.október.2014

Sme veľmi radi, že môžeme všetkým priaznivcom vysokej kvality ponúknuť špičkové konektory AMPHENOL za prijateľné ceny. Na našej predajni Vám môžeme ponúknuť XLR  z rady AC3. Sú to spájkovacie konektory s kontaktmi z pocínovaného fosforového bronzu. Maximálny odpor kontaktu sú 3 miliohmy! Tieto konektory znesú napätie až 133V a prúd až do 15A. Telo konektorov je zhotovené zo zinkovej zliatiny s plastovým vývodom. Konektory sú veľmi kvalitne vyhotovené – ako je u AMPHENOL-u zvykom, veľmi ľahko a dobre sa spájkujú a montujú. Ich cena je nižšia, než konektorov NEUTRIK, pričom kvalita je viac, než porovnateľná. Ak teda hľadáte konektory pre náročné audio aplikácie, alebo pre iné aplikácie, ktoré vyžadujú vyššie napätie a vyšší prúd, tieto konektory sú optimálnou voľbou. Radi vám ich ukážeme u nás na predajni TA Elektro, Orlia 11, v Košiciach – 5 minút pešo z  AUPARKU a 10 minút pešo z vlakovej a autobusovej stanice. POZOR! Na vedľajšom parkovisku pri predajni je prvá polhodina státia zdarma!

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro