Publikované užívateľom TAElektro Dňa 2.október.2014

Na našej stránke TA Elektro sa pravidelne zaoberáme problematikou spájkovačiek, tak aby naši zákazníci boli vždy informovaní o aktuálnej ponuke. Na trhu sa objavili dva nové modely spájkovačiek ZD-8906 a ZD-8906L. Jedná sa o spájkovačky  s výkonom 48W, nastaviteľnou teplotou v rozmedzí 160 až 480 stupňov Celzia. Na spájkovačke ZD-8906 je možné nastavovanie teploty pomocou potenciometra a pre náročnejších elektronikov je určený model ZD-8906L, na ktorom sa teplota nastavuje pomocou tlačidiel a súčasne zobrazuje na displeji s modrým podsvietením. Po predchádzajúcich modeloch ZD-9830 a ZD-99 sú toto ďalšie spájkovačky vhodné pre študentov stredných a vysokých škôl, do malých domácich dielní, skrátka všade tam, kde postačuje finančne nenáročná spájkovačka. Ak máte záujem vidieť tieto spájkovačky, radi vás privítame u nás na predajni TA Elektro, Orlia 11 v Košiciach, 5 minút pešo z Auparku a 10 minút pešo z vlakovej a autobusovej stanice. POZOR! Na parkovisku vedľa predajne je prvá polhodina státia zadarmo!

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro