Publikované užívateľom TAElektro Dňa 9.február.2017

Na základe skúseností a požiadaviek našich zákazníkov sme rozšírili ponuku na predajni o diaľkové ovládanie TV pre seniorov. Predsa len seniori vo vyššom veku horšie vidia a ruky už taktiež neposlúchajú celkom presne. Preto je potrebné myslieť na to, že pre väčšinu starších ľudí sú ovládače s množstvom tlačidiel a funkcií a zdvojených funkcií veľmi nepohodlné a únavné. Diaľkové ovládanie SEKI Slim je naproti tomu úplne jednoduché, pričom obsahuje iba 6 dostatočne veľkých tlačidiel ovládajúcich zapnutie prístroja, vypnutie prístroja, posuv na kanál hore a dolu, pridanie hlasitosti a jej zníženie a vypnutie a zapnutie reproduktora (zvuku). Toto diaľkové ovládanie je učiace sa veľmi jednoduchým spôsobom z pôvodného diaľkového ovládača televízora, resp. satelitného prijímača pomocou kopírovania face to face. Celý ovládač viete nakonfigurovať behom jedinej minúty. Veľké tlačidlá výrazne znižujú možnosť stlačenia chybného tlačidla, takže naši seniori sa nemusia stresovať pri sledovaní obľúbených programov. Ovládač je napájaný dvoma AAA batériami. Ak ho chcete vidieť, radi vám ho ukážeme u nás na predajni TA ELEKTRO, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo z vlakovej aj autobusovej stanice a 5 minút pešo z Auparku.  

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro