Publikované užívateľom TAElektro Dňa 28.jún.2014

Každý chce mať pred domom pekný trávnik. Ten však treba pravidelne kosiť. Tí, ktorí kosia elektrickou kosačkou majú pri jej častom používaní problém s rozbehovým kondenzátorom, neskôr však aj s tlačidlovým vypínačom. Jedno súvisí s druhým. Vadný vypínač, ktorý pri zopnutí iskrí, spôsobuje napäťové a prúdové rázy do kondenzátora, pomocou ktorého sa rozbieha motor. Preto treba už pri prvých náznakoch zlého spínania takýto vypínač vymeniť. U nás na predajni Vám vieme ponúknuť dva typy tlačidlových kolískových vypínačov vhodných na opravu kosačky. Funkčne sú zhodné, líšia sa iba pôvodom od výrobcu. AAE6051ALBB je tlačidlový kolískový vypínač bez aretácie, ktorý vydrží cca 200 000 zopnutí. Jeho cena je 1,96€. Obdobný typ vypínača, len od iného výrobcu stojí u nás 1,59€ . Oba typy sú v čiernom prevedení. Radi vám ich ukážeme u nás na predajni TA elektro, Orlia 11 v Košiciach, 5 minút pešo z Auparku a 10 minút pešo z vlakovej a autobusovej stanice. POZOR! Na parkovisku pri predajni je prvá polhodina parkovania zadarmo!

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro