Publikované užívateľom TAElektro Dňa 28.jún.2014

V januári 2013 na výstave NAMM v Anaheime v Kalifornii a v apríli 2013 na výstave Pro Light and Sound vo Frankfurte boli predstavené svetu reprosústavy rady ZLX.  Ak chcete mať kvalitný zvuk a navyše za veľmi prijateľnú cenu, mali by ste pouvažovať o kúpe týchto sústav, ktoré by sme Vám radi predstavili. Reprosústavy majú integrovaný zosilňovač o výkone 1000W pre najlepší zvuk vo svojej triede. Na zadnej strane reprosústav sa nachádza ovládací terminál s LCD displayom. Pomocou jediného gombíka viete vyberať z presetov podľa aplikácie a umiestnenia, aby ste vedeli optimalizovať použitie reprosústav podľa žánru a priestoru. Indikátor vstupnej úrovne a nezávislé ovládanie zosilňovača zaisťuje optimálne nastavenie v priebehu niekoľkých sekúnd. Ozvučnice s viacerými rukoväťmi zabezpečujú bezproblémové prenášanie a umiestnenie na stojan. Patentovaný design „split-baffle“ optimalizuje sfázovanie meničov a tým zvyšuje akustický výkon a zrozumiteľnosť. Reprosústava ZLX-12P váži iba 15,6kg a ZLX-15P iba 17,3kg. Pri výkone 1000W a cene ZLX-12P v sume 407€ a ZLX-15P v sume 509€ tieto reproduktory vo svojej triede jednoducho nemajú konkurenciu. Takže! -muzikanti a dídžeji- už nemusíte nariekať, že nemáte dostatok dostatok prostriedkov na kvalitný zvuk. Takže namiesto rôznych …oundov, kingov a …tronicov si kúpte Electro-Voice. Ak chcete vedieť viac, radi vás poinformujeme v predajni TA elektro, Orlia 11, 040 01 Košice, päť minút pešo z Auparku a 10 minút pešo z vlakovej a autobusovej stanice. POZOR! Na parkovisku pri predajni je prvá polhodina státia zdarma!

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro