Publikované užívateľom TAElektro Dňa 28.jún.2014

Pre všetkých majiteľov rodinných domov a pod. je určená sada farebného videotelefónu /videovrátnika/ RL- 057 so 7″ LCD obrazovkou a dvernou stanicou s kamerou. Nepotrebuje žiadne ďalšie slúchadlo. Predný kryt videovrátnika je z lešteného hliníka a tlačidlá sú z nerezovej ocele. Pomocou jedného z tlačidiel je možné ovládať dverný zámok, viete si zvoliť jednu z ôsmich vyzváňacích melódií. Štandardne sa tento prístroj dodáva so samostatným zdrojom AC15V/1A a prepájacím káblom 6vodičov + 2vodiče pre dverný zámok o dĺžke 14m. Dverná stanica má striešku proti dažďu, prisvetlenie sledovaného priestoru a krytie IP44. Montáž je úplne jednoduchá, prístroj sa dodáva už v zmontovanom stave. Ak teda chcete vidieť koho si púšťate do domu, prídite ku nám do predajne TA elektro, Orlia 11, Košice, 5 minút pešo z Auparku a 10 minút pešo z vlakovej a autobusovej stanice, radi Vám prístroj ukážeme. POZOR! Na parkovisku pri predajni je prvá polhodina zdarma!

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro