Publikované užívateľom TAElektro Dňa 20.marec.2014

Počas návštev našich elektrikárov, ktorý za prácou vycestovali do Švajčiarska, alebo Nemecka, sa ku nám dostala informácia o tom, že zahraničné firmy požadujú napríklad krimpovanie dutiniek štvorčeľusťovými kliešťami (na rozdiel od našich končín, kde väčšinou používame dvojčeľusťové zatláčacie kliešte), alebo odstraňovanie izolácie pomocou oblankovávača JOKARI. Preto sme rozšírili ponuku náradia pre elektrikárov aj o odstraňovač izolácie JOKARI od firmy CARL KAMMERLING,  ktorý viete použiť na káble v rozmedzí  8-13mm a štvorčeľusťové krimpovacie kliešte na ukončovacie dutinky NB-CY pre krimpovanie dutiniek od 0,2-6mm2. Ak nás navštívite na predajni TA elektro, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo zo železničnej aj autobusovej stanice a 5 minút pešo od Auparku, radi Vám toto náradie ukážeme.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro