Publikované užívateľom TAElektro Dňa 14.marec.2014

Vraví sa – kam čert nemôže, tam pošle ženu. V tomto prípade platí, že kam elektrotechnik nemôže, tam použije tekutú izoláciu. V bežne elektrotechnickej praxi snáď nie je nik, kto by nepoužíval zmršťovacie bužírky, alebo bužírky všeobecne. Sú však body, ako napríklad krížové spojenia vodičov, Y-rozbočenia, alebo veľmi tesné susediace konektory kam sa bužírka jednoducho nezmestí. Všade tam pomôže tekutá izolácia PLASTI DIP, alebo STAR BRITE. Vyrába sa v červenej, čiernej, sivej, zelenej, bielej a transparentnej farbe. Aplikácia prebieha veľmi jednoducho. Stačí vziať do ruky malý štetec, alebo ju jednoducho naliať na miesto kde je potrebná izolácia. Vytvorí sa jednoliata plastová izolačná vrstva. Pomocou PLASTI DIPU a STAR BRITE môžete chrániť pred vlhkosťou plošné spoje, alebo utesnovať krabičky. Ak máte kovové náradie a chcete si odizolovať napríklad pinzetu, alebo skrutkovač, potom stačí jednoducho držadlá tohto náradia  namočiť  a nechať vyschnúť. Tieto tekuté izolácie nájdu uplatnenie aj všade tam, kde chcete posilniť starú izoláciu, ktorou si nie ste úplne istí. Pri potrebe opravy túto izoláciu viete pomocou skalpela odstrániť. A ešte jedno netypické použitie – PLASTI DIP viete použiť napríklad aj na opravy vlniek reproduktorov, resp. ich poškodených gumených častí. Radi Vám túto tekutú izoláciu ukážeme u nás na predajni TA elektro, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo zo železničnej a autobusovej stanice a 5 minút pešo z Auparku.

Star_brite

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro