Publikované užívateľom TAElektro Dňa 5.marec.2014

Každý muzikant, moderátor, alebo dídžej určite pozná značku AKG. Výrobky tejto renomovanej značky patria medzi súčasný ozvučovací štandard, pričom v poslednej dobe táto značka vyšla výrazne v ústrety zákazníkom aj nižšími cenami. Vysokú kvalitu oceňujú aj štúdioví, televízni, alebo rozhlasoví zvukári. Ak uvažujete aj vy o zaobstaraní nového mikrofónu, odporúčame vám pozorne si obzrieť portfólio tejto značky. Budete veľmi milo prekvapení cenami a vysokou kvalitou. U nás na predajni ponúkame vokálne mikrofóny P3S, alebo P5S, ktoré patria medzi základné dynamické typy tejto značky, ďalej typ D5 – veľmi kvalitný vokálny mikrofón. Z bezdrôtových mikrofónov opäť prekvapia cenou a kvalitou WMS 40PRO MINI, či WMS PRO DUAL. Oba tieto mikrofóny konkurujú nízkymi cenami aj cenám no name mikrofónov, pričom ich kvalita je neporovnateľne vyššia. Vysielače bezdrôtových mikrofónov sú napájané tužkovými batériami. Prijímače sú malej veľkosti, nenápadné a funkčne veľmi čisto prevedené, signál „nepadá“ ani pri zhoršených prenosových podmienkach /prekážky v priestore/. Pri cene týchto sád 117€ pre WMS40 PRO MINI, resp. 211€ pri sade duálnej máte k dispozícii veľmi slušný a lacný štandard AKG. Ak ste zvukár a často zvučíte folkór, zbory, inštrumentálne nástroje, alebo chcete kvalitne zosnímať hovorené slovo, potom vám určite príde vhod veľmi osvedčený a používaný typ AKG C1000 MK. Tento kondenzátorový mikrofón sa od minulého roka dodáva na napájanie tužkovými batériami, na rozdiel od predchádzajúceho modelu, ktorý bol napájaný 9V batériou. Ak hľadáte nekompromisné riešenie nielen na folkór, jednoznačne uvažujte o AKG C1000. V prípade že potrebujete ozvučiť bicie nástroje, radi vám ponúkneme zostavu 7 mikrofónov AKG Rhythm Pack. V tejto zostave je zaradený aj legendárny mikrofón D112, ktorý okrem kopáku viete použiť aj na basové kombo, či kontrabas. Ak to na záver zosumarizujeme, je z čoho vyberať. Najlacnejší mikrofón AKG P3S u nás na predajni kúpite už za 43€. Ak si tieto mikrofóny chcete pozrieť, radi Vám ich ukážeme u nás na predajni TA ELEKTRO, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo zo železničnej, či autobusovej stanice a 5 minút pešo od Auparku.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro