Publikované užívateľom TAElektro Dňa 8.december.2013

Našu ponuku reprosústav sme rozšírili o reprosústavy  Magnum. Trojpásmová reprosústava Magnum 335 má výkon 300/600W, frekvenčný rozsah od 40Hz do 20000Hz pri citlivosti 98dB a impedancii 8 Ohm. Táto sústava môže byť doplnená basovým základom Magnum S18 o výkone 500/1000W s frekvenčným rozahom od 38Hz do 400Hz, citlivosťou 98dB a impedanciou 8 ohmov. Oba typy reprosústav sú vyhotovené z kvalitnej preglejky, ktorá je potiahnutá poťahom čiernej farby. Vďaka masívnym rukovätiam sa reprosústavy dobre a ľahko prenášajú. Navrchu subbasovej sekcie a zospodu Magnum 335 je hniezdo na umiestnenie tyčového stojanu, ktorý môžete, ale nemusíte použiť. Pripojenie reprosústav je riešené cez konektory Speakon. Tieto reprosústavy vyhovejú aj náročnejším muzikantom a dídžejom, taktiež pre použitie na ozvučenie kultúrnych domov a väčších sál. Je možné ich zapojenie na jeden zosilňovač, alebo na dva zosilňovače s využitím crossovera, alebo high-pass a low-pass filtrov. Zvuk týchto reprosústav je veľmi dobre „čitateľný“ a dostatočne mohutný aj vo väčších priestoroch. Ak ich chcete vidieť, alebo počuť, radi Vám ich predvedieme u nás na predajni TA Elektro, Orlia 11 v Košiciach, neďaleko z autobusovej aj železničnej stanice a 5 minút pešo z Auparku.

mag335

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro