Publikované užívateľom TAElektro Dňa 27.september.2013

Táto sada premieňa pomocou amorfného  kremíkového panela slnečnú energiu na elektrickú energiu, ktorú je ďalej možné uchovať pomocou nabíjacích batérií. Panel má výkon 12W  a pomocou regulátora dobíja akumulátor 12V/7Ah. Nabíjací regulátor má výstupný konektor s voliteľným výstupným napätím 3V, 6V, 12V. Súčasťou tejto solárnej sady je aj sada LED osvetlenia, LED svietidla, pripojovacieho vodiča a DC zásuvky. Do sady patrí aj viacúčelový pripojovací kábel s DC zásuvkami pre pripojenie rôznych prístrojov. Táto sada nájde uplatnenie na chatách, karavanoch, pri kempingu, stanovaní a  iných aktivitách. V prípade umiestnenia na miesto, kde je dlhší svit slnečného žiarenia, je možné doplniť akumulátor o ďalší kus. Ak si túto sadu chcete pozrieť, alebo zakúpiť, radi Vám ju u nás na predajni TA Elektro, Orlia 11 v Košiciach ukážeme.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro