Publikované užívateľom TAElektro Dňa 25.máj.2013

V čase notebookov, tabletov a smartfónov sa môže hodiť aj spájkovačka, ktorá nevyžaduje sieťové napájanie, ale je napájaná priamo z USB konektora. Páve takúto spájkovačku vám chceme predstaviť.  Typ ZD-20 je napájaný napätím 5V, pričom hrot má výkon 8W. Tento výkon plne postačuje na spájkovanie smd súčiastok a menších súčiastok, alebo vodičov na plošnom spoji. Po zapnutí spájkovačky sa hrot zohreje behom niekoľkých sekúnd na spájkovaciu teplotu. Na rúčke spájkovačky je umiestnená LED dióda a tlačidlo k zapnutiu spájkovačky. Ak sa Vám stane, že počas spájkovania zabudnete spájkovačku vypnúť, nemusíte sa obávať, po 25 sekundách prejde sama do úsporného režimu.  Táto spájkovačka je aj vďaka svojej veľkosti písacieho pera veľmi ľahko prenosná. Ak si ju chcete obzrieť, radi Vám ju u nás na predajni Ta Elektro, Orlia 11 v Košiciach ukážeme.

zd-20

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro