Publikované užívateľom TAElektro Dňa 11.október.2013

Táto kamera je naozaj čierna, aj napriek tomu však výraz „čierna skrinka“ prevzatý z terminológie leteckého priemyslu môže čiastočne zavádzať. Keď sa na cestách poobzeráte okolo seba, zistíte, že už neplatí ani len základná ľudská slušnosť  akou je napríklad ukazovanie smerovky pri predbiehaní, alebo prechádzaní z pruhu do iného pruhu. Nehovoriac o nadávkach na križovatkách, arogantne jazdiacich frajeroch , ktorí si potrebujú na cestách čosi dokazovať… Nečudo, že na našich cestách je nehôd stále dosť a zisťovať  kto je vinný je väčšinou ťažké. Pokiaľ sa vodiči nedohodnú, nastupujú tvrdenia …atď…poisťovňa…atď… atď….  Preto je dnes bežné, že sa do vozidiel začínajú montovať videokamery so záznamom, ktorý dokáže zdokumentovať dianie tesne pred nehodou. V neposlednom rade Vám váš záznam môže vyvolať aj príjemné spomienky na dovolenku a s ňou spojenú cestu, ak bola zaujímavá. Väčšina takýchto kamier už pracuje v režime HD. U nás na predajni ponúkame dva typy týchto kamier. Oba pracujú v režime HD v rozlíšení 1280×960/720×480/640×480 pixelov, vo videoformáte AVI s voliteľnou dĺžkou ukladania sekvencií 2/5/15 minút. Záznam sa ukladá na SD/MMC kartu /od 1GB až do 32GB/ súčasne so záznamom zvuku. Celý obraz sa zobrazuje na 2,5″ obrazovke. Súčasťou výbavy kamery je akumulátor a 12V napájač do auta. Kameru viete použiť aj v režime fotoaparátu. Záznam môžete z kamery nahrať do počítača cez USB konektor. Kamery,  ktoré ponúkame sa od seba líšia navzájom možnosťou prisvetlenia v tme. Toto je riešené pomocou šiestich diód, zabudovaných v čele kamery. Kamery sa na čelné sklo automobilu upevňujú pomocou  prísavky s kĺbom. manipulácia je takto úplne jednoduchá.  Ak nás navštívite na predajni TA Elektro, Orlia 11, v Košiciach, 10 minút pešo z vlakovej aj autobusovej stanice a päť minút pešo od Auparku, radi vám kamery ukážeme a predvedieme.

kamera

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro