Publikované užívateľom TAElektro Dňa 26.júl.2013

SMD súčiastky vo svete elektroniky nie sú už dnes ničím výnimočným. Čoraz viac ľudí ich používa vo svojich konštrukciách. Aj my sme preto zaradili do nášho sortimentu tri typy spájkovacích staníc, vhodných ku spájkovaniu SMD. Prvým vhodným typom je CT-933 s výkonom 55W a rozsahom teplôt 150 až 450 stupňov Celzia.  Táto spájkovačka má ľahkú spájkovaciu rúčku, ktorá ani pri dlhodobej práci neunavuje ruku. Podobne je tomu aj pri ďaľšom type  CT-936 s výkonom 50W a rozsahom nastavenia teploty 170 až 430 stupňov Celzia. Pri precíznom nastavení teploty nedochádza u nich k prepaľovaniu cínu a uhoľnateniu spáleného tavidla na hrote. K týmto typom spájkovačiek je možné dokúpiť podľa potreby ďaľšie typy hrotov, napríklad skosený kužeľ, plochá špička a pod. Pokiaľ chcete opravovať mobil, notebook, alebo podobné zariadenie, určite vám príde vhod aj nasledujúca spájkovačka od firmy Proskit, typ  SS-201. Táto spájkovačka bola špeciálne navrhnutá pre opravy mobilov a základových dosiek. Má veľmi ľahkú rúčku a ultratenký hrot. Výkon hrotu je možné precízne nastaviť v rozmedzí 4 až 14W.   Pre spájkovanie malých spojov máme na predajni aj cín s priemerom 0,25mm a 0,56mm . Predpokladom pre dobrý spoj je aj použitie kvalitného RMA tavidla, ktoré taktiež nájdete u nás na predajni v baleniach v podobe malých injekčných striekačiek. Ak si tieto spájkovacie stanice chcete obzrieť, radi Vám ich ukážeme u nás na predajni TA Elektro, Orlia 11, v Košiciach, 10 minút pešo z vlakovej aj autobusovej stanice a 5 minút pešo z Auparku. Radi Vás privítame.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro