Publikované užívateľom TAElektro Dňa 12.september.2012

Slúchadlá dnes patria k základnej výbave každého audiofila. Preto sme aj my na našej predajni výrazne rozšírili ponuku kvalitných slúchadiel o farebné variácie. Dnes sa ľudia chcú odlišovať nielen druhom hudby, ktorú počúvajú, ale aj farbou slúchadiel, cez ktoré ju počúvajú. Do ponuky na predajni sme zaradili slúchadlá CRAZY 101 vo fialovej a ružovej farbe a CRAZY 501 v tyrkysovej farbe. Tieto slúchadlá majú meniče priemeru 44mm, impedanciu 32 Ohmov, citlivosť 108dB a frekvenčný rozsah 15Hz až 20000Hz. Oba tieto typy majú zabudovaný mikrofón a sú kompatibilné s akýmkoľvek smartphonom či tabletom. Ich cena je 22,72€. Ďalším modelom sú slúchadlá KNG Droid v červenej farbe s frekvenčným rozsahom 20-20000Hz, citlivosťou 110dB, impedanciou 32 Ohmov a maximálnym príkonom 100mW. Tieto slúchadlá využívajú meniče s priemerom 40mm a ich cena je 16,74€. Modelom v červenej farbe sú slúchadlá KNG Rooki v cene 13,73€. Majú parametre zhodné so slúchadlami Droid. Pre záujemcov o slúchadlá, ktorých povrchová úprava sa vymyká z radu bežných farieb tu máme slúchadlá v štýle snežného leoparda KNG v cene 15,10€. Celkovo máte u nás možnosť výberu z takmer tridsiatich typov slúchadiel vrátane troch typov bezdrôtových slúchadiel QUER. Radi vás privítame u nás na predajni TA Elektro, Orlia 11, Košice, aby sme vám ich mohli ukázať.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro