Publikované užívateľom TAElektro Dňa 9.február.2017

Je veľmi zaujímavé sledovať rôzne fúzie firiem vo svete zvuku, či už Yamahy a NEXO, Behringera a Midasu, alebo Harmanu – zastúpeného značkou JBL! a brazílskej značky Selenium. Prvé výsledky tejto úspešnej fúzie sú už dávno na svete, teraz by sme vám radi predstavili jeden zo zaujímavých produktov – tlakový driver D202Ti. Tento je ideálny pre použitie vo výkonových štúdiových monitoroch, ešte lepšie však menších stage boxoch, od ktorých však očakávame vysoký akustický tlak. Citlivosť driveru vo zvukovode pri príkone 1w /1m dosahuje až 106dB, v plane-wave tube až 111dB SPL. K dispozícii k nemu sú na výber štyri typy zvukovodov HL14-25, HM25-25, HM17-25 a HM11-25, líšiace sa svojou veľkosťou. Frekvenčný rozsah v tolerancii -10db je 1000 až 20000Hz, membrána je z titanu, cievka je vinutá vodičom CCAW(Copper Clad Aluminium Wire) , čiže meďou poťahovaným hliníkovým vodičom na kaptónovom nosiči. Driver dosahuje hudobný výkon 80W pri delení výhybky 1,5Khz so strmosťou 12dB/oktávu až 120W pri deliacej frekvencii 2kHz. Driver viete namontovať namiesto akéhokoľvek iného typy s montážou na závit 1,3/8″. V podstate je tento driver použiteľný v akejkoľvek kompaktnej dvoj, alebo trojpásmovej sústave do menších sál. Radi vám ho ukážeme u nás na predajni TA ELEKTRO, Orlia 11, 040 01 Košice, 10 minút pešo z autobusovej a vlakovej stanice smerom do centra mesta a 5 minút pešo z Auparku.

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro