Publikované užívateľom TAElektro Dňa 28.apríl.2015

V poslednej dobe vzrastá celosvetovo obľúbenosť elektrónkových zosilňovačov. Preto sme aj my rozšírili na našej predajni ponuku malých bytových zosilňovačov o typ KODA-TA10 z ponuky belgického dovozcu LOTRONIC. Jedná sa o malý bytový zosilňovač s výkonom maximálne do 2x25W , osadený v koncovom stupni elektrónkami 6Pl6  a v budiči 12AX7. Dovozca udáva uvedený výkon pri skreslení THD menšom než 0,5% a odstup S/N väčší než 80 dB. Zosilňovač váži 3,7kg, má rozmery 137x268x300mm. Na prednom paneli sa nachádza prepínač vstupov CD/DVD, informatívny indikátor vybudenia vstupu, ovládač hlasitosti reprodukcie, ovládanie korekcií basy a výšky v rozsahu +- 10dB , konektor pre slúchadlá a sieťový vypínač. Na zadnej časti zosilňovača sa nachádzajú CINCH vstupy a svorky reproduktorov. Zosilňovač je v  pochromovanom prevedení s lakovanými čiernymi bočnicami a vrchom. Frekvenčný rozsah udávaný výrobcom je  20Hz-20000Hz, vstupná citlivosť 500mV.  Tento zosilňovač poskytuje celkom slušný zvuk za prijateľnú cenu  ( neprekračujúcu 160€), mäkké a príjemné hĺbky a zrozumiteľné a čitateľné stredy a výšky (to samozrejme závisí aj od pripojených sústav). Ak chcete začať s elektrónkovým zvukom , a súčasne mať doma aj estetický kus zosilňovača, potom je TA10 zosilňovačom práve pre vás. Pokiaľ si ho chcete obzrieť a vypočuť, radi vám ho predvedieme u nás na predajni TA Elektro, Orlia 11 v Košiciach, 10 minút pešo z autobusovej a vlakovej stanice a 5 minút pešo z Auparku. POZOR! Na parkovisku vedľa predajne je prvá polhodina státia ZADARMO!

Komentáre sú uzavreté.Vážení zákazníci.

 

Predajňa je momentálne otvorená podľa štandardných otváracích hodín. Do predajne vstupujte iba s rúškom alebo inak zakrytou tvárou. Zároveň vás prosíme, aby ste medzi sebou držali aspoň dvojmetrový odstup. Pri vstupe do predajne máte k dispozícii dezinfekciu rúk.

 

V prípade súrnej potreby súčiastok ich vieme poslať na základe objednávky cez e-mail (taelektro11@gmail.com) poštou na dobierku.

Orientačný katalóg môžete nájsť na našom testovacom e-shope.

 

Ďakujeme.

Tím TA Elektro